Koncerty rok 2018

6. ledna – Liberec + T4
13. ledna – Most (Hospůdka Dřevák, Rekreační 3273)
16. ledna – Praha (Malostranská Beseda) + His Angels
18. ledna – Ostrava (Parník) + His Angels
19. ledna – Šumperk (Klub-H v 18,30) + His Angels
24. ledna – Praha (Rock Cafe)  + Progres 2
25. ledna – Praha-Radotín (Klub Milana Peroutky v 19 hod.)


1. února – Zlín (Zeleňáčova šopa)
2. února – Louny (KD Zastávka) + Supergroup
15. února – Ústí nad Labem (Kulturní dům) + Progres 2
16. února – Praha (Vinoř) + Progres 2
17. února – Liberec (Klub Bedna)  + Progres 2


1. března – Brno (Beat fest) + Progres 2
8. března – Ostrava (Komorní klub, Velflíkova 285/8)
13. března – Brno (Městské divadlo – Zdeněk Merta + hosté Roman Dragoun, Pavel Váně a Orchestr MDB pod vedením Daniela Kyzlinka)
15. března – Kolín + Progres 2
17. března – Chomutov (Hřebíkárna)
20. května – Krabčice pod Řípem (benefiční koncert na záchranu evangelického kostela v 18 hod.)
29. března – Liberec (Experimentální studio Lidové sady – v 18 hod.)


1. dubna – Frýdek-Místek (Evangelický kostel – Velikonoční neděle – Slavnost vzkříšení v 15 hod.)
8. dubna – Hranice na Moravě (Zámecký klub) + Futurum
12. dubna – Hradec Králové (Hospůdka u Jonáše Proroka)
14. dubna – Třebíč (Klub 30) + Progres 2
30. dubna – Brno (Židenice – čarodějnice) + Futurum


4. května – Ostrava (Klub Garage) + Supergroup
5. května – Třinec (Hutnický den) + Supergroup
11. května – Karlovy Vary (Letní kino ve 20 hod.) + Supergroup
12. května – Děčín (Labefest) + Supergroup
19. května – Dobříš (Májové slavnosti ve 21 hod.) + Supergroup
23. května – Brno (Sono centrum) + Futurum + Lucie
24. května – Mariánské Lázně
26. května – Velké Meziříčí + His Angels


1. června – Chrastava (Chrastavské slavnosti cca od 21 hod)  + Supergroup
10. června – Praha (Letohrádek Hvězda) + His Angels
15. června – Železné u Tišnova + T4
16. června – Petřvald (ve 14 hod.) + Progres 2
16. června – Olomouc (Bounty rock cafe ve 21 hod.) + Supergroup
29. června – Brno (Maloměřice, U Sosny) + Futurum a Lidopop


6. července – Cvrčovice (ve 21.45) + Futurum
10. července – Praha (Dejvice)  + His Angels
13. července – Sázava (Tábořiště u Hrocha ve 20 hod.)
14. července – Vrbové (Vrbovské vetry) + Progres 2
21. července – Bučovice + Progres 2
28. července – Strážnice


2. srpna – Třeboň (Schwarzenberská hrobka)
4. srpna – Bernartice u Písku (Bernfest) + His Angels
26. srpna – Hulín (náměstí do 18 hod.)
24. srpna – Břeclav + Futurum
25. srpna – Velehrad (hudební festival Šroubek v 19 hod.)
26. srpna – Březová nad Svitavou (Bartolomějská pouť) + Futurum


1. září – Jesenice u Rakovníka + His Angels
14. září – Kladno (zámek) + His Angels
15. září – Brno Židenice + Futurum + Lidopop
27. září – Ostrava (Svatováclavské slavnosti v 19 hod.) + Supergroup
28. září – Stará Boleslav (letní kino Houšťka) + Supergroup


10. října – Ostrava Hrabůvka (K-Trio) + His Angels
12. října – Chotěboř + T4
19. října – Havlíčkův Brod (Oko ve 21 hod.) + Supergroup
20. října – Lipník nad Bečvou + Progres 2
26. října – Hradec Králové (Klub Lucie) + T4


8. listopadu – Brno (Sono) + Progres 2
10. listopadu – Ostrava (Garage – 50 let Progres 2) + Progres 2
11. listopadu – Praha (Lucerna bar – 50 let Progres 2) + Progres 2
30. listopadu – Košice (50 let Progres 2) + Progres 2


1. prosince – Bratislava (50 let Progres 2) + Progres 2