Koncerty rok 2018

1. října – České Budějovice (vernisáž výstavy Maliny Fotografie Václava Maliny ve výstavním prostoru Českého rozhlasu, U Tří lvů 1 v 17,30)
3. října – Olomouc (Bounty Rock Café v 19 hod.)
6. října – Nový Jičín (Klub Drago) + Progres 2
10. října – Ostrava Hrabůvka (K-Trio) + His Angels
12. října – Chotěboř + T4
19. října – Havlíčkův Brod (Oko ve 21 hod.) + Supergroup
20. října – Lipník nad Bečvou + Progres 2
26. října – Hradec Králové (Klub Lucie) + T4


2. listopadu – Broumov + Progres 2
7. listopadu – Ostrava (Garage – 50 let Progres 2) + Progres 2
8. listopadu – Brno (Sono) + Progres 2
9. listopadu – Hlinsko (Komorní divadlo ve 20 hod.)
10. listopadu – Louny (divadlo) + Progres 2
11. listopadu – Praha (Lucerna bar – 50 let Progres 2) + Progres 2
14. listopadu – Kladno (Klub Dundee) + His Angels
16. listopadu – Kolín (U Vodvárků) + T4
28. listopadu – Košice (50 let Progres 2) + Progres 2
29. listopadu – Bratislava  + Progres 2


6. prosince – Liberec (Warehouse)  + Progres 2
7. prosince – Teplice + Progres 2
8. prosince – Letovice (Mikulášský nářez – B.Nicool 19.00-20.30, Aldabra 20.30-22.00, R.Dragoun 22.00-23.30,  Třetí Zuby…….dohrávají zábavu)
10. prosince – Ostrava (Parník – vánoční koncert na akustický klavír) + Michal Žáček – saxofon, flétna
16. prosince – Praha (Lucerna – Beat fest)  + Progres 2
17. prosince – Kutná Hora (Blues café)
20. prosince – Brno (Kouřící králík – vánoční koncert)
27. prosince -Uherské Hradiště (Klub Mír, nám. Míru 765) + Futurum
28. prosince -Třebíč (Klub B) + Futurum

 

Koncerty rok 2019

16. ledna – Liberec (Bedna) + T4
18. ledna – Pardubice (Žlutý pes) + Progres 2
22. ledna – Ostrava (Parník) + T4
24. leden – Plzeň (Zach’s Pub)


29. března – Horní Suchá + Progres 2
30. března – Plzeň + Progres 2


17. dubna – Vyškov + Supergroup
25. dubna – Plzeň + Supergroup


25. května – Červený Kostelec + Progres 2


1. června – Ostrava (Sorfest) + Progres 2
15. června – Železné u Tišnova + Progres 2
22. června – Val. Klobouky + Progres 2
28. června – Valašské meziříčí + His Angels


6. července – Ostrov u Karlových Varů + T4 
13. července – Strážnice
20. července – Bučovice (festival Rockové Školy) + His Angels
26. července – Letovice (fest) + Progres 2
27. července – Syrovín u Hodonína (Pivní slavnosti) + Progres 2


10. srpna – Rožnov pod Radhoštěm + Supergroup


12. října – Konstantinovy lázně + T4