Koncerty rok 2017

2. prosince – Brno (Sono ve 20 hodin)
NEJZNÁMĚJŠÍ PÍSNĚ S KOMORNÍM ORCHESTREM A SBOREM V ARANŽMÁ ZDEŇKA NOVÁKA

Roman Dragoun – zpěv
Michal Žáček – sopran sax
Dan Kalousek – dirigent
B-SIDE BAND, bandleader Josef Buchta & komorní orchestr z členů Filharmonie Brno & Czech Ensemble Baroque choir.

V tomto unikátním projektu, který je připraven originálně pro MORAVIA MUSIC FEST, budou jeho nádherné skladby obohaceny o komorní orchestr a vokální ansámbl.

6. prosince – Ostrava (Parník) + Michal Žáček – saxofon
7. prosince – Brno (Semilaso – jako host Tria Michala Pavlíčka)
9. prosince – Sokolov (Alfa Music Club)
12. prosince – Frýdek-Místek (U Arnošta v 19 hod.)
15. prosince – Praha („Náměstíčko“, Wuchterlova ul., Praha 6 – v 16,30 hod.)
17. prosince – Březová nad Svitavou (kostel sv. Bartoloměje v 18 hod.)
20. prosince – Brno (U kouřícího králíka v 19 hod.)
29. prosince – Kutná Hora (Blues Café, Jakubská 562)

Koncerty rok 2018

6. ledna – Liberec + T4
13. ledna – Most (Hospůdka Dřevák, Rekreační 3273)
16. ledna – Praha (Malostranská Beseda) + His Angels
18. ledna – Ostrava (Parník) + His Angels
19. ledna – Šumperk + His Angels
24. ledna – Praha (Rock Cafe)  + Progres 2
25. ledna – Praha-Radotín (Klub Milana Peroutky v 19 hod.)


1. února – Zlín (Zeleňáčova šopa)
2. února – Louny (KD Zastávka) + Supergroup
15. února – Ústí nad Labem (Kulturní dům) + Progres 2
16. února – Praha (Vinoř) + Progres 2
17. února – Liberec (Klub Bedna)  + Progres 2


1. března – Brno (Beat fest) + Progres 2
15. března – Kolín + Progres 2


1. dubna – Frýdek-Místek (Evangelický kostel – Velikonoční neděle – Slavnost vzkříšení v 15 hod.)
12. dubna – Hradec Králové (Hospůdka u Jonáše Proroka


4. května – Ostrava (Klub Garage)  + Supergroup
5. května – Třinec (Hutnický den) + Supergroup
11. května – Karlovy Vary (Letní kino ve 20 hod.) + Supergroup
19. května – Dobříš (Májové slavnosti ve 21 hod.) + Supergroup
23. května – Brno (Sono centrum) + Futurum


1. června – Chrastava (Chrastavské slavnosti cca od 21 hod)  + Supergroup
16. června – Petřvald (ve 14 hod.) + Progres 2
16. června – Olomouc (Bounty rock cafe ve 21 hod.) + Supergroup
29. června – Brno (Maloměřice, U Sosny) + Futurum a Lidopop


6. července – Cvrčovice (ve 21.45) + Futurum
14. července – Vrbové (Vrbovské vetry) + Progres 2
21. července – Bučovice + Progres 2
28. července – Strážnice


4. srpna – Bernartice u Písku (Bernfest) + His Angels
25. srpna – Velehrad (hudební festival Šroubek v 19 hod.)


1. září – Jesenice u Rakovníka + His Angels
15. září – Brno Židenice + Futurum + Lidopop
27. září – Ostrava (Klub Garage) + Supergroup
28. září – Stará Boleslav (letní kino Houšťka) + Supergroup


19. října – Havlíčkův Brod (Oko ve 21 hod.) + Supergroup


9. listopadu – Brno (Sono) + Progres 2