Koncerty rok 2019

16. ledna – Liberec (Bedna) + T4
18. ledna – Pardubice (Žlutý pes) + Progres 2
22. ledna – Ostrava (Parník) + T4
23. ledna – Brno (Sono – 50 let Progres 2) + Progres 2
24. leden – Plzeň (Zach’s Pub)


3. února – Praha (Malostranská Beseda ve 20,30) + His Angels
9. února – Kuřim (Hospoda U Bizona ve 20 hod.)
15. února – Olomouc (Bounty Rok Cafe)
23. února – Červený Kostelec (Zahradní kavárna a zahradnictví Trees s.r.o.)
28. února – Brno (KC Semilasso – 10. BRNĚNSKÝ BEATFEST – Vzpomínka na Oldu Veselého – ROMAN DRAGOUN & HIS ANGELS, MILOŠ MAKOVSKÝ & NEOPAK, LEŠEK SEMELKA & SLS, SYNKOPY 61, FOLK TEAM)


1. března – Neratovice (Společenský dům – Rockový ples – náhrada za Energit) + T4
7. března – Ostrava (Hrabůvka komorní klub)
9. března – Hodonín (Klub Nautilus ve 20 hod.)
14. března – Ostrava (Parník) + Progres 2
15. března – Loděnice u Berouna (kino – náhrada za Energit) + T4
16. března – Opava (Klub 13) + Progres 2
21. března – Hranice (Zámecký Klub) + Progres 2
29. března – Horní Suchá + Progres 2
30. března – Plzeň + Progres 2


4. dubna – Praha (Karlín, Invalidovna – Garden Food&Art festival) + His Angels
5. dubna – Tábor (Hotel Palcát ve 23 hod.) + Supergroup
6. dubna – Jablonec (Cluv Voko) + Progres 2
7. dubna – Kladno + Supergroup
8. dubna – Praha (Barča) + Supergroup
17. dubna – Vyškov + Supergroup
18. dubna – Brno – Maloměřice (U Sosny) + Martin Kudlička
19. dubna – Chotěboř + Progres 2
20. dubna – Kounice u Českého Brodu (Pivovarská hospůdka od 19 hod.) + Miloš Švec (kytara)
24. dubna – Příbor (KD Příbor v 18 hod.) + Supergroup
25. dubna – Plzeň (KD Šeříkova v 19,30) + Supergroup
27. dubna – Keblov (kostel ve 13 hod.)
30. dubna – Brno (Juliánov, areál Bzzzukot- pálení čarodějnic) + Futurum


3. května – Říčany u Brna (Bar u Pytlíka) + His Angels
4. května – Ražice (Rockem proti rakovině) + Progres 2
7. května – Bratislava (Harley Salon, Rebarborová č. 1/c)
11. května – Ostrava (v rámci akce Běh pro paměť národa) + Special session – Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, Bára Basiková, Vilém Čok
17. května – Brno (klub Rusty Nail, Veveří 57)
24. května – Jedovnice (Vinotéka v Podhájí 266)
25. května – Loket (Beatová síň slávy) + His Angels


1. června – Ostrava (Sorfest) + Progres 2
3. června – Ústí nad Orlicí + Progres 2
5. června – Ostrava (Parník) + His Angels
6. června – Plzeň (Vinyl klub a café, Klatovská třída 140)
7. června – Lomeček u Domažlic (Starý Klíčov)
8. června – Brno (Fotbalový stadion za Lužánkami – Československý rockfest) + Futurum
15. června – Železné u Tišnova + Progres 2
19. června – Skuteč
21. června – Moravské Knínice
22. června – Val. Klobouky + Progres 2
28. června – Adamov (Ptačina, školní hřiště Ronovská)
28. června – Valašské meziříčí + His Angels


6. července – Ostrov u Karlových Varů + T4 
12. července – Blansko (Bar Koruna)
13. července – Strážnice
20. července – Bučovice (festival Rockové Školy) + His Angels + Turbo+Mňága a Žďorp + Dodo Doležal
20. července – Buchlovice (ve 20 hod.) solo + Stromboli
26. července – Letovice (fest) + Progres 2
27. července – Syrovín u Hodonína (Pivní slavnosti) + Progres 2


10. srpna – Rožnov pod Radhoštěm (festival ve 20,45) + Supergroup
16. srpna – Veselí nad Moravou (multižánrový hudební festival PARKOVÁNÍ) + Futurum
17. srpna – Strážnice (Hotařská Bůda) + Progres 2
24. srpna – Přerov (Hippie fest) + Progres 2
30. srpna – Tišnov (letní kino) + Progres 2
31. srpna – Strakonice + Progres 2


3. září – Plzeň (Zach’s Pub) + Progres 2
7. září – Jedovnice (Vinotéka v Podhájí 266)
21. září – Přibyslav (20. ročník festivalu Přibyslavské nocturno) + Progres 2
24. září – Ostrava (Parník) + Futurum
26. září – Golčův Jeníkov (kostel sv. Františka Serafínského) + Radek Kašpar (saxofon)


5. října – Chomutov (Hřebíkárna)
12. října – Konstantinovy lázně + T4
18. října – Uherské Hradiště (Klub Mír) + Progres 2
25. října – Praha (Vinoř, Hofmanův dvůr) + Progres 2
26. října – Konstantinovy Lázně (KD Noc legend) + Progres 2 a Oskar Petr


2. listopadu – Svitavy (Klub Tyátr) + His Angels
8. listopadu – Havlíčkův Brod + Progres 2
16. listopadu – Břeclav (Sál domu školství, ul. 17. listopadu 2995/1a ve 20 hod.)
23. listopadu – Kroměříž (Stará masna)


20. prosince – Uherské Hradiště (Klub Mír)